Při objednání izolace rodinného domu (s izolovanou plochou nad 150m2) máte od nás energetzický štítek pro vícepodlažní dům v hodnotě 4.490,-Kč v elektronické podobě ZDARMA.

Více informací>>

 

Zateplete Váš dům inteligentní pěnou a investice vložené do této izolace Vám vydělá více než úroky v bance.

Více informací>>

Inteizol

Měkká
izolační
pěna
Tvrdá
izolační
pěna
Hydroizolace
polyurea
Foukaná
izolace

izolace PUR

Izolace PUR – stříkaná polyuretanová pěna patří k nejspolehlivějším a nejefektivnějším typům izolací. Izolace PUR je ve své podstatě směs dvou látek (pryskyřice a izokyanátu), při jejichž smíchání pod určitou teplotou a tlakem vznikne směs, ve které vytvoří nadouvadla obrovské množství malých vzduchových bublinek. Směs v závislosti na druhu použitých nadouvadel expanduje na několikanásobek svého původního objemu. V závislosti na buněčné struktuře lze

Izolace PUR můžeme dělit na:

Izolace PUR s otevřenou strukturou buněk

  • izolace PUR Tecnofoam G-2008 (stříkaná izolační pěna)
  • izolace PUR Tecnofoam G-2008 (vstřikovaná izolační pěna)

Izolace PUR s uzavřenou strukturou buněk

  • izolace PUR TECNOFOAM G-2049 (Stříkaná izolační pěna)
  • izolace PUR TECNOFOAM G-2048 (Stříkaná izolační pěna)
  • TECNOFOAM G-2040 (pochozí pěnové izolace – o hustotě 40 kg/m3)
  • TECNOFOAM G-2050 (pochozí pěnová izolace – o hustotě 50 kg/m3)
  • TECNOFOAM I-2035 (vstřikovaná izolační pěna - o hustotě 35 kg/m3)

Správně aplikovaná izolace PUR nemění svůj tvar a vydrží po celou dobu životnosti budovy. Izolace PUR drží velmi pevně a přilne prakticky na všechny typy podkladů, jelikož se umí flexibilně přizpůsobit pohybu budovy. Izolace pur je použitelná pro izolaci v jakékoliv části objektu – od základů po střechu – pro více informací o vhodném typu izolace prosím použijte odkaz zde.

Izolace PUR je v současné době nejdokonalejší (přilnavost, technické parametry, neprodyšnost, bezespárá vrstva) izolační systém, který dlouhodobě spoří náklady spojené s vytápěním a klimatizací objektu. Jedná-li se o kvalitní produkt (i v rámci izolace PUR lze narazit na produkty nekvalitní či o levné kopie), izolační vlastnosti nesnesou srovnání. Jednoduchost, časová nenáročnost a hlavně čistota aplikace – to jsou další velké klady, které je žádoucí při pořizování izolačního materiálu reflektovat.

Při výběru izolace je nutné počítat s dlouhodobého hlediska. Pořizovací hodnota je pouze jednou z položek a je-li zasazena do dlouhodobého horizontu, jedná se o položku, kterou lze samostatně srovnávat pouze do určité míry. izolace PUR prokazatelně spoří náklady spojené s vytápěním, což představuje vyjádřeno v konkrétních číslech horentní sumy.

Mohlo by vás také zajímat:

Stříkaná pěnová izolace

Rychlý kontakt: +420 602 344 936

Novinky

Izolace Technofoam G-2008

Polyuretanová pěna se nástřikovou hustotou 8 kg/m3., je nejlepší volba tepelné izolace budov. Byla vyvinuta zejména pro vzduchovou klimatizaci a tepelnou izolaci obytných budov.

Jaký je rozdíl mezi tvrdou a měkkou izolační pěnou?

Rozdíl mezi tvrdou a měkkou izolační pěnou je v hustotě a struktuře a také po nástřiku každá izolační pěna expanduje jinak.


Epoxidové podlahy

Aktuální nabídka kvalitních epoxidových podlah TECNOFLOOR.


Hydroizolace teras a balkónů

Hydroizolace teras a balkónů
 
 

Úspora energie

Stříkaná pěnová izolace představuje dlouhodobou finanční úsporu spojenou s výdaji za energie. Výdaje za energie spojené s vytápěním či klimatizací objektu znamenají v kontextu současných cen energií nezřídka kdy jednu z největších položek a je proto maximálně žádoucí kalkulovat z dlouhodobého hlediska. Byť je pořizovací cena stříkané izolace vyšší než cena např. izolační vaty, její dlouhodobě neměnné parametry činí z této investice investici rentabilní. Každý, kdo někdy odkryl např. sádrokarton, za který byla někdy v minulosti aplikována izolační vata (která navíc přišla např. do kontaktu s vodou) ví, kolik tepla/financí během topné sezóny zaplatil zbytečně. Izolujte/investujte jednou, spořte dlouhodobě.

Čtěte více

Rychlá a čistá aplikace

Aplikace stříkané pěnové izolace je velmi rychlá a extrémně čistá. Např. kompletní izolaci bytu vyhotovíme během několika hodin, což je v porovnání s použitím jiných typů izolací nesrovnatelně rychlejší varianta. Vzhledem k tomu, že využíváme i injektážní izolační systémy není vždy nutná ani demontáž stávajících stavebních konstrukcí v rámci objektu – jednoduše navrtáme malé otvory, jimiž aplikujeme izolační pěnu - izolační materiál po několika sekundách nabývá na objemu a vyplní všechny dutiny, poté se vyvrtané otvory jednoduše zacelí.

Čtěte více

Stálé vlastnosti

Stříkaná pěnová izolace disponuje neměnnými parametry, které zaručují její izolační vlastnosti v požadované kvalitě po dlouhou dobu. Kvalitní stříkaná izolace je především racionální investice do budoucna. Izolační vlastnosti všech ostatních typů izolací ztrácejí v průběhu času na kvalitě a po několika málo letech plní svoji funkci pouze minimálně, což stojí majitele objektu nemalé finanční prostředky. Stálé parametry by měly být při výběru izolačního materiálu limitujícím faktorem.

Čtěte více

Dokonalá těsnost

Stříkaná pěnová izolace představuje dokonalou vzduchovou a zvukovou izolaci. Během chladného období udržuje v objektu teplý/ohřátý vzduch a v průběhu období letního šetří náklady spojené s klimatizací objektu. Stříkaná pěnová izolace dokonale utěsní i všechna těžce dostupná místa, která by v případě použití jiných izolačních materiálů představovala prostory, kudy uniká teplo. Stříkaná izolace dokonale těsní, přilne ke všem typům povrchů a dlouhodobě spoří náklady spojené s vytápěním a klimatizací objektu.

Čtěte více

Zdravé bydlení

Stříkaná pěnová izolace významným způsobem napomáhá zdravému bydlení a její aplikaci ocení zejména jedinci s dýchacími problémy a alergiemi. V jejím rámci se nevytváří prostor pro pohyb a množení mikroorganismů vytvářejících nezdravé životní prostředí. Díky neměnným parametrům a stálým vlastnostem je kvalita izolace v kontextu zdraví rovněž dlouhodobě neměnná. Každý kdo má zkušenost s demontáží starší izolace např. ze skelné či minerální vaty tyto jedinečné vlastnosti jistě ocení.

Čtěte více
 

(C) Inteizol 2012
Všechna práva vyhrazena