Při objednání izolace rodinného domu (s izolovanou plochou nad 150m2) máte od nás energetzický štítek pro vícepodlažní dům v hodnotě 4.490,-Kč v elektronické podobě ZDARMA.

Více informací>>

 

Zateplete Váš dům inteligentní pěnou a investice vložené do této izolace Vám vydělá více než úroky v bance.

Více informací>>

Inteizol

Měkká
izolační
pěna
Tvrdá
izolační
pěna
Hydroizolace
polyurea
Foukaná
izolace

Izolační pěna

Historie izolační pěny sahá do 80. let, kdy se tento izolační systém začal prosazovat zejména v USA a v Kanadě, poté tento nový způsob zateplení (v této fázi nikoliv pouze objektů) začal  prosakovbat i do Evropy. Izolační pěna Tecnofoam patří k současné evropské špičce.

Kvalitní izolační pěna představuje v současné době nejdokonalejší formu izolace, nicméně opustíme-li obecnou/teoretickou rovinu, je třeba hodnotit i praktické parametry, které se pro pěny různých značek někdy dost výrazně liší.

Zvažujete-li pořízení izolační pěny, je důležité hodnotit celou řadu prvků, které jsou pro vaše rozhodování zcela určující.

Nekupujte zajíce v pytli a důsledně vyžadujte certifikáty

  • pokud nechcete ohrozit zdraví a bezpečnost všech obyvatel či návštěvníků vašeho objektu, buďte v této věci neústupní – izolační pěna je v současné době hojně diskutovaný a žádaný produkt, proto se na trhu objevuje celá řada nekvalitních produktů a technologií – pokud dodavatel není schopen předložit certifikáty a ostatní doklady, je zřejmé, že nabízí nekvalitní zboží

Srovnávejte podstatné parametry - prostudujte technické parametry

  • není pěna jako pěna - samotné pořízení izolační pěny jistě nestačí – izolační pěna musí splňovat technické parametry, které vám zajistí úspory a komfort  - v této oblasti doporučujeme konzultovat s odborníky, na blozích a diskusích jsme strávili vzhledem k tomu co poskytujeme opravdu dost času a některé názory některých „lidových odborníků" jsou v přímém rozporu s realitou

Konečná cena je jen jedna - vždy kalkulujte s konečnou cenou

  • někteří aplikátoři stříkané pěny zákazníky po předání díla překvapí částkou, která vás jednoduše překvapí – nejčastěji jde o sumy spojené s likvidací odpadu, který „nepředpokládaně"  vznikne – u nekvalitních izolačních pěn může být tato částka velmi vysoká, často téměř stejně vysoká jako cena samotné izolace

Myslete na dlouhodobé úspory, ne pouze na jednorázový výdaj

  • izolační pěna je ten typ investice, která se vyplatí zejména z dlouhodobého hlediska – srovnáváte-li pouze jednorázový „vklad", srovnáváte nesrovnatelné

Izolační pěna je investice, která se vám (je-li kvalitní) musí v určitém časovém horizontu finančně vyplatit – pokud vám dodavatel poskytne vše potřebné, lze všechny důležité hodnoty do rovnice úspor jednoduše dosadit. Máte-li ohledně izolační pěny nebo čehokoliv souvisejícího, neváhejte nás kontaktovat.

Mohlo by vás také zajímat:

Rychlý kontakt: +420 602 344 937

Novinky

Izolace Technofoam G-2008

Polyuretanová pěna se nástřikovou hustotou 8 kg/m3., je nejlepší volba tepelné izolace budov. Byla vyvinuta zejména pro vzduchovou klimatizaci a tepelnou izolaci obytných budov.

Jaký je rozdíl mezi tvrdou a měkkou izolační pěnou?

Rozdíl mezi tvrdou a měkkou izolační pěnou je v hustotě a struktuře a také po nástřiku každá izolační pěna expanduje jinak.


Epoxidové podlahy

Aktuální nabídka kvalitních epoxidových podlah TECNOFLOOR.


Hydroizolace teras a balkónů

Hydroizolace teras a balkónů
 
 

Úspora energie

Stříkaná pěnová izolace představuje dlouhodobou finanční úsporu spojenou s výdaji za energie. Výdaje za energie spojené s vytápěním či klimatizací objektu znamenají v kontextu současných cen energií nezřídka kdy jednu z největších položek a je proto maximálně žádoucí kalkulovat z dlouhodobého hlediska. Byť je pořizovací cena stříkané izolace vyšší než cena např. izolační vaty, její dlouhodobě neměnné parametry činí z této investice investici rentabilní. Každý, kdo někdy odkryl např. sádrokarton, za který byla někdy v minulosti aplikována izolační vata (která navíc přišla např. do kontaktu s vodou) ví, kolik tepla/financí během topné sezóny zaplatil zbytečně. Izolujte/investujte jednou, spořte dlouhodobě.

Čtěte více

Rychlá a čistá aplikace

Aplikace stříkané pěnové izolace je velmi rychlá a extrémně čistá. Např. kompletní izolaci bytu vyhotovíme během několika hodin, což je v porovnání s použitím jiných typů izolací nesrovnatelně rychlejší varianta. Vzhledem k tomu, že využíváme i injektážní izolační systémy není vždy nutná ani demontáž stávajících stavebních konstrukcí v rámci objektu – jednoduše navrtáme malé otvory, jimiž aplikujeme izolační pěnu - izolační materiál po několika sekundách nabývá na objemu a vyplní všechny dutiny, poté se vyvrtané otvory jednoduše zacelí.

Čtěte více

Stálé vlastnosti

Stříkaná pěnová izolace disponuje neměnnými parametry, které zaručují její izolační vlastnosti v požadované kvalitě po dlouhou dobu. Kvalitní stříkaná izolace je především racionální investice do budoucna. Izolační vlastnosti všech ostatních typů izolací ztrácejí v průběhu času na kvalitě a po několika málo letech plní svoji funkci pouze minimálně, což stojí majitele objektu nemalé finanční prostředky. Stálé parametry by měly být při výběru izolačního materiálu limitujícím faktorem.

Čtěte více

Dokonalá těsnost

Stříkaná pěnová izolace představuje dokonalou vzduchovou a zvukovou izolaci. Během chladného období udržuje v objektu teplý/ohřátý vzduch a v průběhu období letního šetří náklady spojené s klimatizací objektu. Stříkaná pěnová izolace dokonale utěsní i všechna těžce dostupná místa, která by v případě použití jiných izolačních materiálů představovala prostory, kudy uniká teplo. Stříkaná izolace dokonale těsní, přilne ke všem typům povrchů a dlouhodobě spoří náklady spojené s vytápěním a klimatizací objektu.

Čtěte více

Zdravé bydlení

Stříkaná pěnová izolace významným způsobem napomáhá zdravému bydlení a její aplikaci ocení zejména jedinci s dýchacími problémy a alergiemi. V jejím rámci se nevytváří prostor pro pohyb a množení mikroorganismů vytvářejících nezdravé životní prostředí. Díky neměnným parametrům a stálým vlastnostem je kvalita izolace v kontextu zdraví rovněž dlouhodobě neměnná. Každý kdo má zkušenost s demontáží starší izolace např. ze skelné či minerální vaty tyto jedinečné vlastnosti jistě ocení.

Čtěte více
 

(C) Inteizol 2012
Všechna práva vyhrazena