Při objednání izolace rodinného domu (s izolovanou plochou nad 150m2) máte od nás energetzický štítek pro vícepodlažní dům v hodnotě 4.490,-Kč v elektronické podobě ZDARMA.

Více informací>>

 

Zateplete Váš dům inteligentní pěnou a investice vložené do této izolace Vám vydělá více než úroky v bance.

Více informací>>

Inteizol

Měkká
izolační
pěna
Tvrdá
izolační
pěna
Hydroizolace
polyurea
Foukaná
izolace

Polyurea

Polyurea je mimořádně kvalitní a hojně užívaná hydroizolace (tekutá, ochranná a vodotěsná membrána). Polyurea svými jedinečnými parametry velmi účinně brání prostupu vody. Pro střechy a stavební konstrukce je dlouhodobý kontakt s vodou nežádoucí a nebezpečný. Polyurea byla vyvíjena s vědomím toho, že izolace vlhká či vodou znehodnocená, je izolace neúčinná.

Polyurea kopíruje všechny nedokonalé spoje podkladu, přičemž zachovává své kvalitativní vlastnosti a je maximálně odolná vůči vlivům podnebí, oděrům, stlačení a podobně. Polyurea se nanáší v jedné vrstvě v jakékoliv tloušťce, je použitelná na jakýkoliv podklad, neobsahuje ředidla, zasychá za 4 sekundy a použitelná je za 12 hodin.

Polyurea skýtá vlastnosti, jež z ní činí ideální výrobek pro použití, při nichž je důležitá vodotěsnost, ochrana a odolnost. Četné barevné varianty provedení hydroizolace jsou značnou výhodou, jelikož lze pohodlně sladit celkový estetický dojem objektu.

Polyurea vykazuje při srovnání parametrů (jako např. doba aplikace, citlivost na vlhkost, prodloužení, barevná stálost, odolnost vůči větru, pevnost v tahu, chemická odolnost, teplotní odolnost, požární odolnost, trvanlivost apod.) s podobnými materiály (konkrétně s Polyuretanem a Epoxidem) vynikající hodnoty, které z ní činí ideální hydroizolační systém.

Polyurea je dvousložková, 100% pevná membrána, nepoškozující životní prostředí. Díky hodnotám v oblasti vodotěsnosti chrání podklad/povrch zejména před opotřebením a korozí. Díky vysoké přilnavosti ke všem myslitelným podkladovým materiálům skýtá bezpečný a trvalý kontakt s podkladem, čímž jej udržuje bez rzi nebo koroze. Další výhodou materiálu je fakt, že jeho povrchová úprava může být neklouzavá a v různém barevném provedení.

Polyurea je extrémně trvanlivá především díky svým mechanickým vlastnostem a chemické struktuře. Vytváří vysoce odolný povlak snášející i poškození, k němuž by mohlo dojít vlivem různých kyselých a zásaditých chemikálií nebo ropných produktů. Disponuje vynikajícími vlastnostmi a je mikrobiologicky stabilní, snadno se udržuje/čistí a je schopna dokonale vyplnit spoje či rohy izolované plochy.

Více informací o hydroizolace Polyurea naleznete ZDE.

Rychlý kontakt: +420 602 344 937

Novinky

Izolace Technofoam G-2008

Polyuretanová pěna se nástřikovou hustotou 8 kg/m3., je nejlepší volba tepelné izolace budov. Byla vyvinuta zejména pro vzduchovou klimatizaci a tepelnou izolaci obytných budov.

Jaký je rozdíl mezi tvrdou a měkkou izolační pěnou?

Rozdíl mezi tvrdou a měkkou izolační pěnou je v hustotě a struktuře a také po nástřiku každá izolační pěna expanduje jinak.


Epoxidové podlahy

Aktuální nabídka kvalitních epoxidových podlah TECNOFLOOR.


Hydroizolace teras a balkónů

Hydroizolace teras a balkónů
 
 

Úspora energie

Stříkaná pěnová izolace představuje dlouhodobou finanční úsporu spojenou s výdaji za energie. Výdaje za energie spojené s vytápěním či klimatizací objektu znamenají v kontextu současných cen energií nezřídka kdy jednu z největších položek a je proto maximálně žádoucí kalkulovat z dlouhodobého hlediska. Byť je pořizovací cena stříkané izolace vyšší než cena např. izolační vaty, její dlouhodobě neměnné parametry činí z této investice investici rentabilní. Každý, kdo někdy odkryl např. sádrokarton, za který byla někdy v minulosti aplikována izolační vata (která navíc přišla např. do kontaktu s vodou) ví, kolik tepla/financí během topné sezóny zaplatil zbytečně. Izolujte/investujte jednou, spořte dlouhodobě.

Čtěte více

Rychlá a čistá aplikace

Aplikace stříkané pěnové izolace je velmi rychlá a extrémně čistá. Např. kompletní izolaci bytu vyhotovíme během několika hodin, což je v porovnání s použitím jiných typů izolací nesrovnatelně rychlejší varianta. Vzhledem k tomu, že využíváme i injektážní izolační systémy není vždy nutná ani demontáž stávajících stavebních konstrukcí v rámci objektu – jednoduše navrtáme malé otvory, jimiž aplikujeme izolační pěnu - izolační materiál po několika sekundách nabývá na objemu a vyplní všechny dutiny, poté se vyvrtané otvory jednoduše zacelí.

Čtěte více

Stálé vlastnosti

Stříkaná pěnová izolace disponuje neměnnými parametry, které zaručují její izolační vlastnosti v požadované kvalitě po dlouhou dobu. Kvalitní stříkaná izolace je především racionální investice do budoucna. Izolační vlastnosti všech ostatních typů izolací ztrácejí v průběhu času na kvalitě a po několika málo letech plní svoji funkci pouze minimálně, což stojí majitele objektu nemalé finanční prostředky. Stálé parametry by měly být při výběru izolačního materiálu limitujícím faktorem.

Čtěte více

Dokonalá těsnost

Stříkaná pěnová izolace představuje dokonalou vzduchovou a zvukovou izolaci. Během chladného období udržuje v objektu teplý/ohřátý vzduch a v průběhu období letního šetří náklady spojené s klimatizací objektu. Stříkaná pěnová izolace dokonale utěsní i všechna těžce dostupná místa, která by v případě použití jiných izolačních materiálů představovala prostory, kudy uniká teplo. Stříkaná izolace dokonale těsní, přilne ke všem typům povrchů a dlouhodobě spoří náklady spojené s vytápěním a klimatizací objektu.

Čtěte více

Zdravé bydlení

Stříkaná pěnová izolace významným způsobem napomáhá zdravému bydlení a její aplikaci ocení zejména jedinci s dýchacími problémy a alergiemi. V jejím rámci se nevytváří prostor pro pohyb a množení mikroorganismů vytvářejících nezdravé životní prostředí. Díky neměnným parametrům a stálým vlastnostem je kvalita izolace v kontextu zdraví rovněž dlouhodobě neměnná. Každý kdo má zkušenost s demontáží starší izolace např. ze skelné či minerální vaty tyto jedinečné vlastnosti jistě ocení.

Čtěte více
 

(C) Inteizol 2012
Všechna práva vyhrazena