Při objednání izolace rodinného domu (s izolovanou plochou nad 150m2) máte od nás energetzický štítek pro vícepodlažní dům v hodnotě 4.490,-Kč v elektronické podobě ZDARMA.

Více informací>>

 

Zateplete Váš dům inteligentní pěnou a investice vložené do této izolace Vám vydělá více než úroky v bance.

Více informací>>

Inteizol

Měkká
izolační
pěna
Tvrdá
izolační
pěna
Hydroizolace
polyurea
Foukaná
izolace

Hydroizolace střech

Hydroizolace střech patří k nejpoptávanějším typům izolace vůbec. Jak uvádějí četné studie, střecha patří jednoznačně k těm částem domu, skrze které uniká nejvíce tepla. Studie dále hovoří o tom, že nekvalitně izolovanou střechu lze označit v četných případech jako příčinu dalších problémů spojených se zatíkáním, plísněmi apod. Patří-li v otázce bydlení mezi Vaše priority zdravý a ekonomický byt či dům, pak je kvalitní hydroizolace střech oblastí, o kterou je třeba se zajímat.

Každý, kdo má zkušenost s odkrytím nekvalitně izolované střechy a s pohledem na izolační vrstvu, která se pod střechou ukrývá (např. nasáklá vata či foukaná izolace), dobře ví, že hydroizolace střech patří mezi racionální investice. V této oblasti hraje podstatnou roli hned několik parametrů jako např. nasákavost izolačních materiálů, propustnost izolačních materiálů apod. Neexistuje universální materiál, který by dokonale izoloval a zároveň izolační vrstvu či střechu kryl – v potaz je třeba brát i typ střechy, její sklon a v neposlední řadě i typ operace, jejíž součástí má být právě hydroizolace střechy (je samozřejmě obrovský rozdíl mezi např. rekonstrukcí střechy, novou stavbou apod.). V oblasti hydroizolace střech je důležité znát konkrétní podmínky a v závislosti na nich navrhnout užití materiálu na míru.

Z portfolia inteligentní izolace se nabízí využití hned několika izolačních materiálů:

Polyurea – 100% Polyurea = 100% hydroizolace (Hydroizolace TECNOCOAT P-2049-T)

Hydroizolace Polyurea lze využít zejména pro hydroizolaci zastřešených teras, balkónů a přístřešků; izolaci nádrží na pitnou vodu (certifikováno pro pitnou vodu); izolaci zavlažovacích kanálů, mostních plošin a cementových materiálů; izolaci tenkých kovových střech nebo azbestového cementu; izolaci cementových nebo sádrových desek; hydroizolaci sportovišť a stadionů; izolaci stěn v/pod zemí; izolaci těžkého oplechování; izolaci prvků pokrytých lepeným povlakem; izolaci střešních či tzv. zimních zahrad.

Polyurea TECNOCOAT P-2049 (100 % čistá) je vyvinuta jako jeden povlak a je vhodná pro zajištění vodotěsnosti a utěsnění obecně. Polyurea TECNOPOL disponuje jedinečnými izolačními vlastnostmi.

Hydroizolace Desmopol

Nejčastější využití hydroizolace Desmopol představuje hydroizolace balkónů a přístřešků, hydroizolace vlhkých míst objektů, koupelen apod., hydroizolace kuchyní, prádelen, bazénů apod., hydroizolace zastřešení na průmyslových budovách, hydroizolace kanálů, hydroizolace vodních nádrží, hydroizolace mostů, tunelů, atd., hydroizolace kovových povrchů a ochrana polyuretanové pěny.

Maris Polymers systém

Hydroizolační vrstva systému Maris Polymers je založena na UV-stabilních polyuretanových pryskyřicích. Hydroizolační systém je použitelný i pro hydroizolaci teras a balkónů.

Tvrdé izolační pěny

Po konzultaci Vám pro hydroizolaci střech doporučíme i konkrétní typ stříkané izolace Tecnofoam. Pro hydroizolaci střech je žádoucí použít jednoznačně některou z tvrdých izolačních pěn.

Rychlý kontakt: +420 602 344 936

Novinky

Izolace Technofoam G-2008

Polyuretanová pěna se nástřikovou hustotou 8 kg/m3., je nejlepší volba tepelné izolace budov. Byla vyvinuta zejména pro vzduchovou klimatizaci a tepelnou izolaci obytných budov.

Jaký je rozdíl mezi tvrdou a měkkou izolační pěnou?

Rozdíl mezi tvrdou a měkkou izolační pěnou je v hustotě a struktuře a také po nástřiku každá izolační pěna expanduje jinak.


Epoxidové podlahy

Aktuální nabídka kvalitních epoxidových podlah TECNOFLOOR.


Hydroizolace teras a balkónů

Hydroizolace teras a balkónů
 
 

Úspora energie

Stříkaná pěnová izolace představuje dlouhodobou finanční úsporu spojenou s výdaji za energie. Výdaje za energie spojené s vytápěním či klimatizací objektu znamenají v kontextu současných cen energií nezřídka kdy jednu z největších položek a je proto maximálně žádoucí kalkulovat z dlouhodobého hlediska. Byť je pořizovací cena stříkané izolace vyšší než cena např. izolační vaty, její dlouhodobě neměnné parametry činí z této investice investici rentabilní. Každý, kdo někdy odkryl např. sádrokarton, za který byla někdy v minulosti aplikována izolační vata (která navíc přišla např. do kontaktu s vodou) ví, kolik tepla/financí během topné sezóny zaplatil zbytečně. Izolujte/investujte jednou, spořte dlouhodobě.

Čtěte více

Rychlá a čistá aplikace

Aplikace stříkané pěnové izolace je velmi rychlá a extrémně čistá. Např. kompletní izolaci bytu vyhotovíme během několika hodin, což je v porovnání s použitím jiných typů izolací nesrovnatelně rychlejší varianta. Vzhledem k tomu, že využíváme i injektážní izolační systémy není vždy nutná ani demontáž stávajících stavebních konstrukcí v rámci objektu – jednoduše navrtáme malé otvory, jimiž aplikujeme izolační pěnu - izolační materiál po několika sekundách nabývá na objemu a vyplní všechny dutiny, poté se vyvrtané otvory jednoduše zacelí.

Čtěte více

Stálé vlastnosti

Stříkaná pěnová izolace disponuje neměnnými parametry, které zaručují její izolační vlastnosti v požadované kvalitě po dlouhou dobu. Kvalitní stříkaná izolace je především racionální investice do budoucna. Izolační vlastnosti všech ostatních typů izolací ztrácejí v průběhu času na kvalitě a po několika málo letech plní svoji funkci pouze minimálně, což stojí majitele objektu nemalé finanční prostředky. Stálé parametry by měly být při výběru izolačního materiálu limitujícím faktorem.

Čtěte více

Dokonalá těsnost

Stříkaná pěnová izolace představuje dokonalou vzduchovou a zvukovou izolaci. Během chladného období udržuje v objektu teplý/ohřátý vzduch a v průběhu období letního šetří náklady spojené s klimatizací objektu. Stříkaná pěnová izolace dokonale utěsní i všechna těžce dostupná místa, která by v případě použití jiných izolačních materiálů představovala prostory, kudy uniká teplo. Stříkaná izolace dokonale těsní, přilne ke všem typům povrchů a dlouhodobě spoří náklady spojené s vytápěním a klimatizací objektu.

Čtěte více

Zdravé bydlení

Stříkaná pěnová izolace významným způsobem napomáhá zdravému bydlení a její aplikaci ocení zejména jedinci s dýchacími problémy a alergiemi. V jejím rámci se nevytváří prostor pro pohyb a množení mikroorganismů vytvářejících nezdravé životní prostředí. Díky neměnným parametrům a stálým vlastnostem je kvalita izolace v kontextu zdraví rovněž dlouhodobě neměnná. Každý kdo má zkušenost s demontáží starší izolace např. ze skelné či minerální vaty tyto jedinečné vlastnosti jistě ocení.

Čtěte více
 

(C) Inteizol 2012
Všechna práva vyhrazena