Při objednání izolace rodinného domu (s izolovanou plochou nad 150m2) máte od nás energetzický štítek pro vícepodlažní dům v hodnotě 4.490,-Kč v elektronické podobě ZDARMA.

Více informací>>

 

Zateplete Váš dům inteligentní pěnou a investice vložené do této izolace Vám vydělá více než úroky v bance.

Více informací>>

Inteizol

Měkká
izolační
pěna
Tvrdá
izolační
pěna
Hydroizolace
polyurea
Foukaná
izolace

Foukaná izolace

Komplexním zateplením domu lze snížit náklady na vytápění až o 50 %. Návratnost prostředků do 5 let.

Možnosti aplikace foukané izolace

Foukana izolace - moĹľnosti aplikace

1 Zateplení střech a krovů

Nezateplenou střechou uniká až 30 % tepelné energie domu, objemové zafoukávání izolace se provádí do dutých prostor střech připravenými otvory.

2 Zateplení půd volným foukáním

Nepoužívaná půda se izolací volně zafoukává do prostoru v jakékoliv potřebné vrstvě.

3 Zateplení pochozích půd

Stávající pochůzí půda se objemově zafoukává do dutiny připravenými otvory, nebo volně foukaná izolace se překryje záklopem z desek.

4 Zateplení obvodových stěn a příček

Objemové zafoukávání izolace do dutých sádrokartonových či dřevěných stěn a příček připravenými otvory.

5 Zateplení stropů a podlah

Objemové zafoukávání izolace proti chladu pronikajícímu z nevytápěných prostor nebo podkladu stavby.

6 Zateplení fasád suchým foukáním

Je to součást fasádního zateplovacího systému s odvětrávanou mezerou ES – EKOCELL SIDING, zateplovací vrstva je od tloušťky 160 mm.

Úspora foukané izolace:

Úspora foukané izolace

Způsob aplikace foukané izolace

Základní technologickou metodou použití našich výrobků VATIZOL (foukaná izolace Vatizol),Supafil (foukaná izolace KNAUF Supafil Loft 045) a BALIZOL (foukaná izolace Batizol) při zateplování objektů je jejich zafoukávání suchým způsobem pomocí aplikačního stroje. Aplikace naší foukané izolace je velice  jednoduchý, rychlý a efektivní proces bez nutnosti rozebírat části staveb, likvidovat celé plochy nebo jinak zasahovat do jejich konstrukce.
Více informací o aplikaci foukané izolace >>

Naše nabídka produktů foukané izolace:

Foukaná izolace KNAUF Supafil Loft 045

Foukaná izolace z panenského vlákna vyrobená čistě z recyklovaného skla bez pojiva a příměsí. Nesesedá, nehoří a je nenasákavá. Ekologický a zdravotně nezávadný materiál.

Foukaná izolace Vatizol

VATIZOL je ekologická tepelná a akustická celulózová izolace, která se vyrábí  recyklací novinového papíru drcením a promícháním s dalšími přísadami zaručujícími potřebnou odolnost proti ohni, hnilobě, plísni, hmyzu i hlodavcům.

Foukaná izolace Balizol

BALIZOL je ekologická tepelná a akustická polystyrenová izolace, která se vyrábí recyklací očištěného polystyrenu. Jsou to převážně celé polystyrenové kuličky o maximálním průměru 6 mm. Používá se pro izolování vnitřních konstrukcí i velice složitých tvarů, střech a krovů, půd, obvodových stěn a příček, stropů a podlah.

Úspora energie

Stříkaná pěnová izolace představuje dlouhodobou finanční úsporu spojenou s výdaji za energie. Výdaje za energie spojené s vytápěním či klimatizací objektu znamenají v kontextu současných cen energií nezřídka kdy jednu z největších položek a je proto maximálně žádoucí kalkulovat z dlouhodobého hlediska. Byť je pořizovací cena stříkané izolace vyšší než cena např. izolační vaty, její dlouhodobě neměnné parametry činí z této investice investici rentabilní. Každý, kdo někdy odkryl např. sádrokarton, za který byla někdy v minulosti aplikována izolační vata (která navíc přišla např. do kontaktu s vodou) ví, kolik tepla/financí během topné sezóny zaplatil zbytečně. Izolujte/investujte jednou, spořte dlouhodobě.

Čtěte více

Rychlá a čistá aplikace

Aplikace stříkané pěnové izolace je velmi rychlá a extrémně čistá. Např. kompletní izolaci bytu vyhotovíme během několika hodin, což je v porovnání s použitím jiných typů izolací nesrovnatelně rychlejší varianta. Vzhledem k tomu, že využíváme i injektážní izolační systémy není vždy nutná ani demontáž stávajících stavebních konstrukcí v rámci objektu – jednoduše navrtáme malé otvory, jimiž aplikujeme izolační pěnu - izolační materiál po několika sekundách nabývá na objemu a vyplní všechny dutiny, poté se vyvrtané otvory jednoduše zacelí.

Čtěte více

Stálé vlastnosti

Stříkaná pěnová izolace disponuje neměnnými parametry, které zaručují její izolační vlastnosti v požadované kvalitě po dlouhou dobu. Kvalitní stříkaná izolace je především racionální investice do budoucna. Izolační vlastnosti všech ostatních typů izolací ztrácejí v průběhu času na kvalitě a po několika málo letech plní svoji funkci pouze minimálně, což stojí majitele objektu nemalé finanční prostředky. Stálé parametry by měly být při výběru izolačního materiálu limitujícím faktorem.

Čtěte více

Dokonalá těsnost

Stříkaná pěnová izolace představuje dokonalou vzduchovou a zvukovou izolaci. Během chladného období udržuje v objektu teplý/ohřátý vzduch a v průběhu období letního šetří náklady spojené s klimatizací objektu. Stříkaná pěnová izolace dokonale utěsní i všechna těžce dostupná místa, která by v případě použití jiných izolačních materiálů představovala prostory, kudy uniká teplo. Stříkaná izolace dokonale těsní, přilne ke všem typům povrchů a dlouhodobě spoří náklady spojené s vytápěním a klimatizací objektu.

Čtěte více

Zdravé bydlení

Stříkaná pěnová izolace významným způsobem napomáhá zdravému bydlení a její aplikaci ocení zejména jedinci s dýchacími problémy a alergiemi. V jejím rámci se nevytváří prostor pro pohyb a množení mikroorganismů vytvářejících nezdravé životní prostředí. Díky neměnným parametrům a stálým vlastnostem je kvalita izolace v kontextu zdraví rovněž dlouhodobě neměnná. Každý kdo má zkušenost s demontáží starší izolace např. ze skelné či minerální vaty tyto jedinečné vlastnosti jistě ocení.

Čtěte více
 

(C) Inteizol 2012
Všechna práva vyhrazena